TERMOVEL v Ománu

PCE tričko dámské s počesem - toto triko jsem používala na dovolené v Ománu. Triko jsem měla párkrát na sobě a musím říci, že materiál je velmi příjemný. Co mě však nejvíce zaujalo je střih, velmi lahodící ženské postavě. Já při své vysoké postavě mám problém s funkčními věcmi, protože při zvednutí rukou se mi triko vždy vykasá nahoru a mám holé bedra, což mě hlavně při sportu, túrách a při chladném počasí dost omezuje. Tento typ trika má krásně prodloužený střih, takže se to nestává. Triko krásně přilne na kůži, je příjemné a pokud se hodně zpotíte, tak látka brzy vyschne. Také mě zaujal materiál co se potisku týče, protože některé materiály při natáhnutí ztratí krásné barvy či se potisk natáhne a prosvítá podkladová barva, což se u tohoto trika taktéž nestalo. Barva je krásně čistá a potisk zůstává stejný. 
 
Co se týče dětského setu, tak byla dcerka spokojená. Dokonce v něm doma spí- sepisuju toto dílo a koukám na ní vedle a je oblečená do termo setu :). No není to krása ?
Ale abych neodbočovala. Na dovolené se z něho nechtěla převléknout. Krom toho, že se jí líbí moc potisk a je spokojená s tím jak set vypadá, tak se v něm cítí příjemně. Je to taková tulící záležitost. Za co já jsem opět vděčná jako matka, že jí netáhne na záda, protože je triko krásně prodloužené. Sety jsem měla pro dcerku už čtyři a vždy musím říci, že jí dlouho vydržely, jakoby rostly s dětmi. S tímto setem jsme obě spokojené. Mami: "Ta souprava je moc příjemná, můžu v ní i spinkat?"

  

 

 
 
Přeji vám krásné Velikonoce a jarní počasí všude kolem. 
 
Renča